O značku iisign se zajímám jako:

Arrow down

Výhody chytré značky

Možnosti
využití

Nepřehledné křižovatky

V dopravní infrastruktuře najdeme spoustu nepřehledných křižovatek – v městech, obcích i u železničních přejezdů. Dopravní značka iisign na nich dokáže snadno monitorovat situaci a výstražným signálem zabránit případné kolizi.

Nebezpečné křižovatky

Všichni to známe – hustý dopravní provoz a nebezpečné křižovatky, na kterých se nevyplatí riskovat. S chytrou dopravní značkou iisign můžete i na nich předejít rizikovým situacím, které často nekončí jen pomačkanými plechy.

Přechody pro chodce

I když se v obcích může jet maximálně „padesátkou“, řidiči ji občas překročí nebo nevěnují řízení dostatečnou pozornost. Dopravní značka iisign umí ale vyhodnotit situaci a dát řidiči včas vědět, aby před přechodem bezpečně a včas zastavil.

Bezpečnost dětí

Zvlášť u škol a dětských hřišť by měli řidiči snížit rychlost a věnovat zvýšenou pozornost silničnímu provozu. Ale ne vždy to tak je. Chytrá dopravní značka iisign pomáhá svými funkcemi chránit vaše děti při přecházení silnice.

Nemyslí ale jen na ty nejmenší, ale na všechny osoby napříč generacemi.

Často kladené
dotazy

Umístění dopravní značky iisign v obci zařídíte přes odbor dopravy dané obce. U firmy nebo komerčního areálu pak přes jeho kompetentní správu.

Instalaci dopravní značky iisign provede certifikovaná firma pro dopravní značení zaškolená výrobcem dané technologie.

Pro instalaci dopravní značky iisign budete potřebovat dostačující technické uchycení. Stejné, jaké se používá u standardních dopravních značek.

Servis dopravní značky iisign probíhá dle typu případné závady. A to buď za a.) Vzdáleně přes internet nebo za b.) Prostřednictvím servisní firmy.

Dopravní značka iisign se hodí pro všechny developerské projekty, u kterých je potřeba obecně zvýšit bezpečnost dopravního provozu

Chytrá dopravní značka iisign pro vás dokáže sbírat a generovat data týkající se počtu projetých vozidel, frekvenci dopravy a vytížení přechodů za určitý časový úsek. Dále také údaje týkající se teploty, vlhkosti, hluku, atmosférického tlaku a dlouhodobé podklady ke zhodnocení investice. Tato data jsou vám přístupná 24/7.

Hlavní výhodou pořízení více dopravních značek iisign je zcela jistě vyšší bezpečnost dopravy. Dále také získáte přesnější přehled o dopravě v dané obci nebo areálu. Zajistíte si tím pádem jednoduchý vstup do Smart City a budete moci generovat větší počet statistických dat, která můžete využít pro územní plánování, efektivitu či využití vašich komunikací.

Kontaktujte
nás

Compactive s.r.o.

Dornych 47, 617 00 Brno, Czech Republic

Office: Škrobárenská 6

tel. +420 776 756 120

info@iisign.cz

www.iisign.cz